Witam. Nazywam się Katarzyna Ignerska. Moja firma engart istnieje od 2010 roku. Główny profil działalności to tłumaczenia z języka angielskiego na polski i z polskiego na angielski oraz nauczanie języka angielskiego (specjalizuję się w kursach dla dorosłych, Business English oraz kursach egzaminacyjnych).

Wykształcenie i kwalifikacje

  • Jestem absolwentką filologii angielskiej Uniwersytetu Gdańskiego.
  • Ukończyłam także studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej w Gdańsku – kierunek Tłumaczenia Ekonomiczno-Prawne w Biznesie.
  • Ponadto posiadam certyfikat Proficiency In English (CPE) oraz certyfikat znajomości języka francuskiego (niveau supérieur) wydawany przez oddział CCFS paryskiej Sorbony.
  • Obecnie uczę się języka hiszpańskiego.
  • Od 1998 roku pracuję jako nauczyciel/lektor prowadząc zajęcia dla młodzieży (specjalność: kursy przygotowawcze do egzaminów maturalnych, jestem licencjonowanym przez OKE egzaminatorem) oraz dla dorosłych, na wszystkich poziomach zaawansowania, również ESP czyli język specjalistyczny dla grup zawodowych. Wierzę w indywidualne podejście do każdego, kto uczy się języka, każdą nową grupę lub ucznia traktuję jako unikalne wyzwanie i doświadczenie.
  • Od 2001 roku pracuję jako tłumacz; tłumaczenie od dawna było moją pasją, której poświęcam maksimum zaangażowania i tak jest do dziś: współpracując ze mną powierzają Państwo tekst w odpowiedzialne ręce, ja ze swojej strony gwarantuję najwyższą jakość przekładu, korzystne stawki i jak najszybsze terminy wykonania tłumaczeń.

Comments are closed.