Życie w jednej rodzinie

To w jakiej rodzinie się wychowujemy ma wpływ na cała naszą przyszłość. Nie można powiedzieć, że wszystko zawsze jest tak jakbyśmy sobie tego życzyli. Ale jak to mówi jedno powiedzenie – lepsza taka rodzina, niż żadna inna. W końcu lepszy własny dom, niż przytułek lub dom dziecka. Rodzina pod wieloma względami stała się fantastyczną inspiracją do tego, aby napisać wiele książek. Współcześni autorzy wykorzystują wątek rodzinny do tego, aby napisać wspaniałe dzieła literackie rozchwytywane przez czytelników. Wątek więzi rodzinnych wykorzystała Kristin Hannah, która zaprasza do czytania książki pt.”Prawdziwe kolory“.

Trzy siostry

Kristin Hannah to taka kobieta, która już od dawna ma przy swoim boku rzesze wiernych czytelników, oczekujących z wielką niecierpliwością jej kolejnych pozycji książkowych. Świadczą o tym chociażby nagrody, jakie udało jej się do tej pory zdobyć, np. Złotego Serca, Maggie i 1996 National Reader’s Choice. Z wykształcenia prawniczka postanowiła poświęcić się jednak pisaniu, dzięki czemu świat książek zyskał naprawdę wspaniałą, amerykańską pisarkę. W jej dorobku literackim znaleźć można takie książki, jak “Nocna droga”, “zimowy ogród”, “Wielka samotność”, “Słowik” i wiele innych. W “Prawdziwe kolory” będziemy mieli do czynienia z trzema siostrami, które będą musiały sobie przypomnieć o więzach jakie je łączą. Siostry Grey odkąd pamiętają zawsze były ze sobą blisko. Wszystko przez to, że ich matka zmarła bardzo młodo, a ich ojciec był zawsze surowym i apodyktycznym człowiekiem. Ponad rodzinę stawiał zdanie innych osób.

Zadra w rodzinie

Dziewczyny zawsze dbały więc o to, żeby się wspierać nawzajem. Winona jest najstarsza z nich wszystkich. Zawsze najmocniej chciała, aby ojciec ją kochał. On jednak nie dostrzegał jej starań. Teraz Winona, wzięta prawniczka, ma szanse na to, aby pokazać ojcu na co ją stać. Aurora zawsze robiła wszystko, aby zażegnać wszelkie kłótnie – nawet, jeżeli stawką było jej własne szczęście. Z kolei Vivi Ann o ulubienica wszystkich. Bo tak radosnej i pełnej energii kobiety nie sposób nie lubić. W związku z pewnymi tajemnicami, jakie zaczynają się pojawiać, siła więzi sióstr zostaje mocno nadszarpnięta. Kobiety chcą walczyć o swoje, nie patrząc na innych. Czy zbrodnia jaka zostaje ujawniona nie tylko podzieli miasteczko, ale również rodzinę Grey? I jakie znaczenie w tym wszystkim będzie miał pewien Indianin? Miłość, rodzina, więzy, przebaczenie – Hannah napisała jeden z najlepszych hitów ostatnich czasów.

Kawa zdjęcie utworzone przez Dragana_Gordic - pl.freepik.com