Żadne tam love story

Kto by nie chciał przeżyć wspaniałego love story? Wiele kobiet marzy o tym, aby chociaż przez chwilę mieć do czynienia z takim facetem, który bardzo przyjemnie je zaskoczy i będzie nosił na rękach, rozpieszczając na ile się da. Ale kto zrozumie miłość i prawa jakie się nim rządzą? Chyba nikt. Człowiek nawet będąc u kresu swego życia nie do końca jest w stanie powiedzieć na czym tak naprawdę polega miłość. Bo w sumie to ciężko ją opisać w książce, a co dopiero w prawdziwym życiu. O miłości w swojej książce pt.”To nie jest, do diabła, love story! Tom 2” pisze Julia Biel (https://www.taniaksiazka.pl/to-nie-jest-do-diabla-love-story-tom-2-julia-biel-p-1375538.html).

O młodzieży

Julia Biel to jedna z najlepszych autorek, która doskonale wie jak pisać o młodzieży. To taka kobieta, która doskonale potrafi wniknąć w ich umysły, dzięki czemu jej książki są jeszcze bardziej wyjątkowe i porywające. Na tyle, że młodzi ludzie, którzy na ogół są zapatrzeni w najróżniejsze wynalazki technologiczne są w stanie się od nich oderwać, aby zagłębić się w przyjemne historie, które czyta się w lekki sposób. ” To nie jest, do diabła, love story! Tom 1″ podbił serca wielu nastolatków. Ella i Jonasz – dwa odmienne charaktery, które spotykają się i…obmyślają bardzo sprytny plan. To tak pokrótce, ponieważ nie można opowiedzieć całej fabuły. Przy pierwszym tomie można być jednak pewnym wspaniałych emocji i wielu bardzo zabawnych sytuacji, które sprawiają, że człowiek z ciężkim sercem odkłada książkę na półkę, ponieważ musi zrobić przerwę na spanie i na naukę.

Dla młodzieży

Po pierwszej części pora na”To nie jest, do diabła, love story! Tom 2“. Pierwsza część pozostawiła wiele niewiadomych. Czy w tomie drugim zostaną one rozwiązane? Przekonamy się. Oto Ella i Jonasz, którzy przez niektórych czytelników nazywani byli jako NutElla i Desperados. Wszystko przez ich charaktery. Ella słodziutka wewnątrz, posiada pancerz ochronny, który nie pozwala innym dostrzec jej środka. Jonasz to przystojniak, który ma o sobie wysokie mniemanie. Ta dwójka tak od siebie różnych ludzi staje się przyjaciółmi. Wymyślają małe kłamstwo, które obecnie urasta do rangi wielkiej sprawy. Oboje muszą w nim trwać, ponieważ są osoby, które życzyłyby im bardzo źle i chętnie by wszystko zniszczyły. Oni jednak nie chcą się dać. W szczególności, ze zbliża się wielkie, amerykańskie wesela na które Ella ma się udać. Czy zabierze ze sobą Jonasza? Tak. Ale coś idzie nie tak. Bo to co miało być kłamstwem zaczyna powoli przeradzać się w jakieś…poważniejsze uczucia. A przecież nie o to miało w tym wszystkim chodzić.

Winobranie zdjęcie utworzone przez Dragana_Gordic - pl.freepik.com